WSPÓŁPRACA

Jaki jest mój blog?

Pasjonujący!

Dotyczy wielu moich pasji i dla nich powstał. Kocham moje córeczki, o których uwielbiam opowiadać. Lubię skandynawskie wnętrza, szary kolor i żywe kwiaty. Na pierwszy rzut oka widzisz przed sobą blog parentingowy, ale znajdziesz tu również wiele inspiracji do życia, garść moich doświadczeń z pracy w korporacji, pasjonujące książki, a także kilka ciekawych przepisów.

Staram się pokazać mój świat, normalny i bliski wielu mamom, które podobnie jak ja pracują na etacie nie zwalniając tempa, a jednocześnie cieszą się dzieckiem. Znajdziesz u mnie nie tylko coś dla ducha, ale i dla ciała, bo testowanie nowości kosmetycznych to również jeden z elementów mojej codzienności.

Musisz wiedzieć, że stawiam na wysoką jakość swoich treści – jestem estetką i chcę pokazywać Ci miłe oczom obrazy, ale też wysublimowany (choć lekko przepełniony ironią), polski język.

Jestem z wykształcenia polonistką o lekkim piórze, w obecnej pracy marketing managerem, a z zamiłowania fanką dobrych, stylizowanych zdjęć. Decydując się na współpracę, otrzymasz ode mnie ciekawą, content’ową treść i atrakcyjne zdjęcia.

Podkreślę tu, że zamierzam opisywać tylko rzeczy, które faktycznie mogę polecić. Ogromnie ważny jest dla mnie design, skandynawski styl i kreatywne marki (pamiętaj, że pracuję w marketingu). Realizuję wpisy z tematyki, jaką obecnie możesz już u mnie zobaczyć i nie jest to tylko blog parentingowy.

Chcesz ze mną współpracować? Masz pomysł na to, co moglibyśmy razem zrobić? Napisz: allmypassions.pl@gmail.com

Do tej pory współpracowali ze mną m.in.:

neffos-c9a
Close