WSPÓŁPRACA

Jaki jest mój blog?

Pasjonujący!

Dotyczy wielu moich pasji i dla nich powstał. Kocham moją córeczkę, Melanię, o której uwielbiam opowiadać. Lubię skandynawskie wnętrza, szary kolor i żywe kwiaty. Ten blog powstał z miłości do mojej córki, doświadczeń w pracy w korporacji, umiłowania pięknych wnętrz, a także z pasji do gotowania.

Staram się pokazać mój świat, normalny i bliski wielu mamom, które podobnie jak ja pracują na etacie nie zwalniając tempa, a jednocześnie cieszą się dzieckiem. Znajdziesz u mnie nie tylko coś dla ducha, ale i dla ciała, bo testowanie nowości kosmetycznych to również jeden z elementów mojej codzienności.

Musisz wiedzieć, że stawiam na wysoką jakość swoich treści – jestem estetką i chcę pokazywać Ci miłe oczom obrazy, ale też wysublimowany (choć lekko przepełniony ironią), polski język.

Jestem z wykształcenia polonistką o lekkim piórze, w obecnej pracy marketing managerem, a z zamiłowania fanką dobrych, stylizowanych zdjęć. Decydując się na współpracę, otrzymasz ode mnie ciekawą, content’ową treść i atrakcyjne zdjęcia.

Podkreślę tu, że zamierzam opisywać tylko rzeczy, które faktycznie mogę polecić. Ogromnie ważny jest dla mnie design, skandynawski styl i kreatywne marki (tu odzywa się moja dusza marketingowca). Realizuję wpisy z tematyki, jaką obecnie możesz już u mnie zobaczyć.
Napiszę chętnie o: zabawkach i artykułach dziecięcych, wyposażeniu wnętrz, artykułach gospodarstwa domowego, elektronice domowej, kosmetykach, ubraniach, książkach, artykułach spożywczych (w tym też hotelach, restauracjach)…

Chcesz ze mną współpracować? Masz pomysł na to, co moglibyśmy razem zrobić? Napisz: allmypassions.pl@gmail.com

Do tej pory współpracowali ze mną m.in.:

neffos-c9a